28-11-2017

Zapisy na kursy 2017/18

A może na prezent na mikołajki lub pod choinkę w postaci kursu lub warsztatu artystycznego? Zapraszamy do Pracowni Grafiki Warsztatowej jak również na warsztaty rzeźbiarskie i projektowe -  przyjmujemy zgłoszenia! drogą mejlową lub telefonicznie >>

21-10-2017

warsztaty projektowe CIAŁO - UBIÓR - PRZESTRZEŃ

zapraszamy na wyjątkowe warsztaty projektowe CIAŁO - UBIÓR - PRZESTRZEŃ  21, 22 stycznia!

...więcej

• 21-10-2017

warsztaty projektowe CIAŁO - UBIÓR - PRZESTRZEŃ

Zapraszamy do udziału w warsztatch projektowych CIAŁO - UBIÓR - PRZESTRZEŃ - można się już zgłaszać. Również przyjmujemy zgłoszenia na kurs do Pracowni Grafiki Warsztatowej, wszystkie informacje znajdziecie w zakładkach:

warsztaty >>

pracownia grafiki warsztatowej >>