Naszą propozycję kursu ceramiki artystycznej kierujemy do osób dorosłych oraz młodzieży od szesnastego roku życia. Zajęcia są skierowane do osób początkujących i tych które mają już jakieś doświadczenie. Nauczycie się różnych sposobów lepienia, tworzenia z gliny ceramicznej małych form przestrzennych, takich jak naczynia, drobne przedmioty i niewielkie figurki. Dowiecie się o procesie jakiemu poddawana jest glina w dalszym etapie tworzenia. Nauczycie się szkliwić oraz wypalać swoje małe dzieła. Będziecie używać własnych rąk lub np. koła garncarskiego przy pracy :) Z tym że zajęcia na kole są osobną opcją - dodatkowo płatną i są zajęciami indywidualnymi! W naszej pracowni posiadamy 2 profesjonalne piece do wypalania ceramiki. Na kursie oprócz nauki zrelaksujecie się ponieważ kontakt z gliną ma działanie odprężające. Samodzielnie wykonane przedmioty dają ogromną satysfakcję a sam proces tworzenia sprawia dużo radości. Swoje prace będziecie mogli zatrzymać. 

Zajęcia prowadzi Szymon Kruczek - pasjonat ceramiki - artysta z wieloletnim doświadczeniem, ukończył gdańską ASP.

Do pracowni będzie można przychodzić raz w tygodniu, popołudniami. Kurs trwa 8 miesięcy, od września do czerwca. Ilość miejsc ściśle ograniczona do 5 osób maksymalnie w grupie, ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnego komfortu przy pracy. Cena obejmuje bezcenną wiedzę i doświadczenie nauczyciela, niezbędne materiały oraz wypał w piecu i eksploatację pracowni, eksploatację i modernizację sprzętu.

Ważna informacja: nie udostępniamy, nawet odpłatnie, pieca osobom z zewnątrz, jest do wykorzystania wyłącznie przez naszych kursantów! Nie wypalamy rzeczy wykonanych poza kursem i poza naszą pracownią.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata pierwszej bezzwrotnej raty. Opcje płatności za uczestnictwo w kursie w okresie ośmiu miesięcy znajdują się w cenniku. Decyduje kolejność zgłoszeń!  Zgłoszenia przyjmujemy drogą mejlową, telefoniczną lub bezpośrednio w pracowni. Wpłatę pierwszej raty można uregulować odwiedzając nas - jest to dobra okazja aby zobaczyć pracownię w której odbywać się będzie kurs.

Wszystkich chętnych zawsze prosimy o wcześniejsze spotkanie w pracowni i rozmowę. Jest to niezbędne wymaganie aby móc dołączyć do nas. Zapraszamy osoby zupełnie początkujące które chcą zdobyć wiedzę i nauczyć się wszystkiego od podstaw jak również osoby bardziej zaawansowane - nauczyciel zajmuje się każdym indywidualnie podczas lekcji.

start: 24, 26.09 i 27.09.2024, ostatni tydzień zajęć 10,12 i 13.06.2025

UWAGA! przyjmujemy już zgłoszenia na nowy całoroczny kurs 2024/25

miejsce: Ukryta 29

czas:  od 17.00 do 20.00, wybierz jedną z poniższych grup i wyślij zgłoszenie:

wtorek - wszystkie miejsca zarezerwowane!

czwartek - dostępne 2 ostatnie miejsca!

piątek - dostępne 2 ostatnie miejsca!

możliwość uczestnictwa w zajęciach jest raz w tygodniu, ilość miejsc jest ściśle ograniczona i nie zwiększy się. Jest też możliwość odrabiania sporadycznych nieobecności - jest to ustalane wyłącznie z nauczycielem.

inwestycja:     roczny kurs: 7200 zł  (w przeliczeniu za jedne zajęcia : 225 zł)

w cenie uwzględniono wypał oraz wszystkie materiały! wykonane prace należą do Was, zabieracie je.

dokładnie jej częściami składowymi są: wiedza i doświadczenie nauczyciela, eksploatacja profesjonalnej pięknej pracowni:) eksploatacja i modernizacja sprzętu, wszystkie materiały i wypał w piecu.

 koniecznie zobacz w cenniku opcje płatności!

ilość miejsc w każdej grupie: maksymalnie 5 osób, zapewnia to bezpieczne i komfortowe warunki pracy

 

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE LEKCJE NA KOLE GARNCARSKIM - dziesięciogodzinny kurs toczenia na kole - informacje poniżej:

 UWAGA! proponujemy również zajęcia indywidualne - praca na kole garncarskim - jedna lekcja trwa 2 godziny zegarowe. Koszt jednego spotkania i pracy z nauczycielem: 300 zł, materiały w cenie! (wyżej wymieniamy co się na nią składa) możliwe też godziny dopołudniowe, na sesje można umówić się bezpośrednio z nauczycielem za naszym pośrednictwem. Jeśli jesteś zdecydowana/ny wyślij zgłoszenie z naszego formularza - w odpowiedzi prześlemy wszystkie informacje,

1 indywidualna lekcja pracy na kole  300 zł - lekcja trwa 2 godziny zegarowe

pakiet 5 lekcji 1200 zł - to 10 godzin zegarowych pracy na kole

lekcja jest dla jednej osoby - (mamy jedno koło) - nauczyciel pracuje z jedną osobą przez całą lekcję

lekcje na kole garncarskim można wykupić niezależnie od kursu ceramiki,

Informujemy również o możliwości zakupu KUPONU PREZENTOWEGO na kurs lub lekcje na kole. W tym celu prosimy się z nami skontaktować telefonicznie lub mejlowo wysłać imię i nazwisko osoby dla której ma być kupon oraz nr telefonu fundatora w celu umówienia się na odebranie kuponu. Płatność za lekcje indywidualne i pakiety lekcji na kole garncarskim przyjmujemy wyłącznie w gotówce.

zapraszamy!