Naszą propozycję kursu ceramiki artystycznej kierujemy do osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. Nauczycie się różnych sposobów lepienia, tworzenia z gliny ceramicznej małych form przestrzennych, takich jak naczynia, drobne przedmioty i niewielkie figurki. Dowiecie się o procesie jakiemu poddawana jest glina w dalszym etapie tworzenia. Nauczycie się szkliwić oraz wypalać swoje małe dzieła. Będziecie używać własnych rąk lub np. koła garncarskiego przy pracy :) W naszej pracowni posiadamy profesjonalny piec do wypalania ceramiki. Na kursie oprócz nauki zrelaksujecie się ponieważ kontakt z gliną ma działanie odprężające. Samodzielnie wykonane przedmioty dają ogromną satysfakcję a sam proces tworzenia sprawia dużo radości. Swoje prace będziecie mogli zatrzymać. 

Zajęcia poprowadzi Szymon Kruczek -  artysta z wieloletnim doświadczeniem, absolwent gdańskiej ASP.

Do pracowni będzie można przychodzić raz lub dwa razy w tygodniu, popołudniami. Kurs trwa 8 miesięcy, od października do czerwca 2018/19. Ilość miejsc ściśle ograniczona do 8 osób maksymalnie w grupie, ze względu na zapewnienie maksymalnego komfortu przy pracy. Cena obejmuje niezbędne materiały oraz korzystanie z pieca i pracowni. Ważna informacja: nie udostępniamy, nawet odpłatnie, pieca osobom z zewnątrz, jest do wykorzystania wyłącznie przez naszych kursantów! Warunkiem zapisania się jest wpłata bezzwrotnego wpisowego. Pozostałe opłaty należy zrealizować na początku kursu w opcji za całość, a w opcji podzielonej na dwie raty pierwszą na początku kursu a drugą pod koniec stycznia 2019 r. Opcje płatności za uczestnictwo raz w tygodniu znajdują się w cenniku. Opłata obejmuje korzystanie z w pełni wyposażonej pracowni, niezbędne materiały, używanie pieca do wypalania ceramiki. Można zdecydować się na 4 lub 8 miesięcy kursu. Decyduje kolejność zgłoszeń! Rezerwację miejsca należy potwierdzić wpłatą wpisowego najpóźniej w przeciągu tygodnia od wysłania zgłoszenia i otrzymania od nas odpowiedzi. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mejlową, telefoniczną lub bezpośrednio w pracowni. Wpisowe można uregulować odwiedzając nas - jest to dobra okazja aby zobaczyć pracownię w której odbywać się będzie kurs.

start: 4 i 5.10.2018, ostatnie zajęcia 6,7.06.2019

miejsce: Ukryta 29

czas:  od 17.00 do 20.00, wybierz jedną z poniższych grup i wyślij zgłoszenie:

można dołączyć po rozpoczęciu kursu, zapytaj , zadzwoń!

czwartek - dostępne 5 z 8 miejsc - przyjmujemy zgłoszenia!

piątek - dostępne z 8 miejsc - przyjmujemy zgłoszenia!

wybierz jedną z powyższych grup i wyślij zgłoszenie

inwestycja:  400 zł wpisowego + 1400 zł za spotkania raz w tygodniu przez 4 mies ( w przeliczeniu kosztów na miesiąc: 450 zł)

          lub      400 zł wpisowego + 2 x 1400 zł  za spotkania raz w tygodniu przez 8 mies

          opłata z góry za 4 mies, koniecznie zobacz w cenniku opcje płatności!

ilość miejsc w grupie: maksymalnie 8 osób w każdej grupie, decyduje kolejność zgłoszeń,

zapraszamy!