Zapisy

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/19

Kursy są skierowane do osób początkujących jak i zaawansowanych, chcących poznawać i doskonalić swój warsztat, dla poszukujących dobrej atmosfery do pracy twórczej. Wyjątkowy klimat do pracy tworzymy poprzez indywidualne podejście oraz dostosowanie zadań do umiejętności każdego z uczestników. W naszej ofercie - oprócz kursów praktycznych/manualnych - znajdziecie też propozycje poszerzenia wiedzy z historii sztuki i rozwinięcia zainteresowań sztuką współczesną. W naszym studio czekamy nie tylko na osoby chcące przygotować się do egzaminów na uczelnie artystyczne ale też na tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje, prowadzić swój rozwój osobisty lub relaksować się poprzez działania plastyczne. Grafika warsztatowa, warsztaty rzeźbiarskie, ceramika artystyczna jest w naszej ofercie oprócz zajęć z rysunku i malarstwa :)

Kursy przygotowują do studiów artystycznych

Zapraszamy do odwiedzenia nas w pracowni osobiście przed rozpoczęciem zajęć. Kandydatom na wyższe uczelnie artystyczne poradzimy jaki kurs wybrać, Zapraszamy również hobbystów i osoby niezdecydowane co do wyboru kierunku studiów na wyższej uczelni artystycznej np. ASP.

Jak zapisać się na kurs:

Wybierz kurs lub kursy:
W przypadku kursu z rysunku i malarstwa wybierz opcję godzinową; jedną z dwóch dostępnych: 16 lub 32 godziny w miesiącu. Określ dzień lub dni tygodnia w których chcesz uczestniczyć w zajęciach - to bardzo ważne ponieważ wybierając określone dni rezerwujesz miejsce w wybranej grupie, na cały okres nauczania. Grupy są maksymalnie 10 osobowe. Rozumiemy, że w przypadku młodzieży uczącej się - licealistów i studentów - na początku roku szkolnego trudno jest określić wcześniej dzień uczestnictwa w zajęciach z racji naturalnej nieznajomości grafiku i rozkładu zajęć w szkole lub na uczelni. Dlatego rezerwujemy je w ciemno i potem już między sobą zamieniamy się miejscami tak aby udało nam się dopasować i uczestniczyć w zajęciach. W poprzednich latach zawsze się to udawało bez większych komplikacji.

Warunkiem potwierdzenia zgłoszenia jest wpłata bezzwrotnego wpisowego (patrz cennik gdzie określone jest wpisowe dla wszystkich kursów) najpóźniej do 5 dni od otrzymania od nas mejla zwrotnego z danymi i nr konta. Dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia.

w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia zajęć należy wpłacić pozostałą kwotę za kurs. Kursy opłaca się z góry (patrz cennik) w jednej lub dwóch ratach. W przypadku późniejszego zapisu na kurs opłata będzie odpowiednio do czasu dołączenia do kursu umniejszona.

Aby zapisać się możesz wysłać zgłoszenie z formularza na stronie poniżej. Możesz też zadzwonić i przyjść do nas. Bardzo gorąco zapraszamy z wizytą!

UWAGA! ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA NA KURSIE - JESZCZE MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ!

W przypadku niejasności czy jakichkolwiek pytań prosimy pisać lub dzwonić do nas. Odpowiadamy natychmiast i również oczekujemy szybkiej odpowiedzi na wysłaną przez nas wiadomość.

Zapraszamy do wspólnych działań artystycznych!

Dostępne kursy w przyszłym roku szkolnym:

pedzel rysunek i malarstwo

walek architektura wnętrz, wzornictwo, rysunek perspektywy odręcznej

Ceramika ceramika artystyczna

kostka pracownia grafiki warsztatowej

historia historia sztuki (przygotowanie do matury)

spotkanie wiedza o sztuce współczesnej - historia sztuki XX i XXI w.

samolot warsztaty tematyczne

 

Zapraszamy zainteresowanych - młodzież i dorosłych - rozwojem poprzez sztukę, rozwijaniem swoich artystycznych pasji, poszukujących możliwości twórczego spędzenia czasu i zrelaksowania się. A zrealizować to możecie uczestnicząc w kursach rysunku, malarstwa i zajęciach z grafiki warsztatowej lub okresowych warsztatach tematycznych, np. rzeźbiarskich, projektowania kostiumu czy scenograficznych. Na stronie pod guzikiem WARSZTATY zawsze znajdziecie aktualne informacje na ich temat.

Rozwój poprzez sztukę

Kursy przygotowują do studiów artystycznych na kierunki: malarstwo, rzeźba, grafika, konserwacja, scenografia, edukacja artystyczna, architektura wnętrz i wzornictwo i inne. Dla przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne oferujemy: konsultacje, przeglądy, wybór prac do teczki, najlepszą opiekę pedagogiczną i artystyczną, szeroko pojętą pomoc w przygotowaniu się do egzaminów. Studio istnieje od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie wskazuje na to, że jesteśmy skuteczni prawie w stu procentach, mamy wychowanków na uczelniach krajowych i zagranicznych, wielu z nich będących już po studiach odnosi sukcesy artystyczne. Stanowi to dla nas satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

Zapisz się na kurs

Cel kursu

Kursy artystyczne