Zapisy

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/24

Kursy są skierowane do osób początkujących jak i zaawansowanych, chcących poznawać i doskonalić swój warsztat, dla poszukujących dobrej atmosfery do pracy twórczej. Wyjątkowy klimat do pracy tworzymy poprzez indywidualne podejście oraz dostosowanie zadań do umiejętności każdego z uczestników. W naszej ofercie - oprócz kursów praktycznych/manualnych - znajdziecie też propozycje poszerzenia wiedzy z historii sztuki i rozwinięcia zainteresowań sztuką współczesną. W naszym studio czekamy na osoby które chcą rozwijać swoje pasje, prowadzić swój rozwój osobisty lub relaksować się poprzez działania plastyczne. Grafika warsztatowa, warsztaty rzeźbiarskie, ceramika artystyczna jest w naszej ofercie oprócz zajęć z rysunku i malarstwa :)

Jak zapisać się na kurs:

Wybierz kurs lub kursy:

Kurs rysunku i malarstwa jest propozycją wyłącznie dla osób dorosłych i młodzieży od szesnastego roku życia. Nie mamy oferty dla dzieci i osób poniżej 16 r.ż.

Proponujemy pracę z natury, w oglądzie studyjnym, również są zadania z wyobraźni, czasem łączymy te dwa aspekty.
Nie uznajemy pracy ze zdjęć, kopiowania, przerysowywania.
Uczymy jak mądrze pracować ze zdjęciem ale nie ma to nic wspólnego z odwzorowywaniem go.
Oczekujemy rzetelnego przygotowania materiałów do zajęć, papier do rysunku nosimy w teczce - absolutnie wykluczone są tuby!! Solidnie przygotowany warsztat, czysty nie pomięty papier uznajemy za wyraz szacunku do swojej pracy, do osoby prowadzącej zajęcia - jest to nasz wymóg i prosimy o bezwzględne respektowanie go.
 
Udział w naszych kursach nie gwarantuje dostania się na wyższe uczelnie artystyczne takie jak ASP. Kreatywność, samodzielność i pełne zaangażowanie to jest dobry plan aby osiągnąć sukces. Jednak jak każdy sukces także ten powinien być poprzedzony rzetelną i długoterminową pracą. Zatem jeśli jesteś osobą zupełnie początkującą przeznacz na swój rozwój co najmniej 2,3 lata zanim podejmiesz decyzję o zdawaniu na uczelnię artystyczną.

W przypadku kursu z rysunku i malarstwa wybierz opcję godzinową; jedną z dwóch dostępnych: 32 lub 64 zajęć w roku szkolnym. Określ dzień lub dni tygodnia w których chcesz uczestniczyć w zajęciach - to bardzo ważne ponieważ wybierając określone dni rezerwujesz miejsce w wybranej grupie, na cały okres nauczania. Grupy są maksymalnie 10 osobowe. Rozumiemy, że w przypadku młodzieży uczącej się - licealistów i studentów - na początku roku szkolnego trudno jest określić wcześniej dzień uczestnictwa w zajęciach z racji naturalnej nieznajomości grafiku i rozkładu zajęć w szkole lub na uczelni. Dlatego rezerwujemy je w ciemno i potem już między sobą zamieniamy się miejscami tak aby udało nam się dopasować i uczestniczyć w zajęciach. Dzieje się tak w miarę możliwości - nie możemy zagwarantować że to się na pewno da zrobić ale w poprzednich latach zawsze się udawało bez większych komplikacji.

Warunkiem potwierdzenia zgłoszenia jest wpłata bezzwrotnej pierwszej raty (patrz cennik gdzie są one określone  dla wszystkich kursów) najpóźniej do tygodnia od otrzymania od nas mejla zwrotnego z danymi i nr konta lub podczas umówionego spotkania. Dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia - proszę je wysłać tylko wtedy jeśli nasze warunki i propozycja współpracy w pełni odpowiadają.

W pierwszych dniach od rozpoczęcia zajęć należy wpłacić pozostałą kwotę za kurs. Kursy opłaca się z góry (patrz cennik) w dwóch ratach. Warunki finansowania omawiamy podczas spotkania. Przyjmujemy wszystkich NA CAŁY ROK SZKOLNY i w wypadku rezygnacji z kursu w trakcie jego trwania opłata nie zostaje zwrócona.

Aby zapisać się trzeba wysłać zgłoszenie z formularza na stronie poniżej. (korzystając z formularza akceptujesz politykę prywatności serwisu) Możesz też zadzwonić i po umówieniu się przyjść do nas. Bardzo gorąco zapraszamy z wizytą - jest nieodzowna! Chcemy z każdym chętnym spotkać się w pracowni i porozmawiać bezpośrednio, omówić warunki współpracy zawarte w regulaminie który należy podpisać podczas spotkania, przyjęcia na kurs.

W przypadku niejasności czy jakichkolwiek pytań prosimy pisać lub dzwonić do nas. Odpowiadamy natychmiast i również oczekujemy szybkiej odpowiedzi na wysłaną przez nas wiadomość.

Zapraszamy do wspólnych działań artystycznych!

Dostępne kursy w przyszłym roku szkolnym:

pedzel rysunek i malarstwo

walek grafika warsztatowa

Ceramika ceramika artystyczna

kostka architektura wnętrz, wzornictwo

historia historia sztuki (przygotowanie do matury)

samolot warsztaty tematyczne

 

Zapraszamy zainteresowanych - młodzież i dorosłych - rozwojem poprzez sztukę, rozwijaniem swoich artystycznych pasji, poszukujących możliwości twórczego spędzenia czasu i zrelaksowania się. A zrealizować to możecie uczestnicząc w kursach rysunku, malarstwa, ceramiki artystycznej i zajęciach z grafiki warsztatowej lub okresowych warsztatach tematycznych, np. rzeźbiarskich, malarskich w technice akwareli, pracy na kole garncarskim. Na stronie pod guzikiem WARSZTATY zawsze znajdziecie aktualne informacje na ich temat.

Rozwój poprzez sztukę

Kursy można też wykorzystać jako przygotowanie do studiów artystycznych na kierunki: malarstwo, rzeźba, grafika, konserwacja, scenografia, edukacja artystyczna, architektura wnętrz i wzornictwo i inne. Studio istnieje od 2001 roku, wielu naszych absolwentów z sukcesem studiowało  na uczelniach krajowych i zagranicznych, wielu z nich będących już po studiach odnosi sukcesy artystyczne. Zatem zależy to od każdego z Was jak będziecie chcieli wykorzystać zdobytą u nas wiedzę i umiejętności. My nie prowadzimy przygotowań do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne tylko pomagamy w rozwoju oraz poznaniu i opanowaniu warsztatu artystycznego.

Zapisz się na kurs

Kursy artystyczne

zaznacz interesujący Cię kurs: