oferta

Warsztaty to małe formy kursów - zajęć trwających dwa lub trzy dni mających na celu wprowadzenie w zagadnienia sztuki w odrębnych tematach. Są okazją do wypróbowania i rozwoju swoich możliwości twórczych oraz do spotkania się z wybitnymi twórcami, artystami którzy zgodzili się je dla nas przygotować i poprowadzić.

Polecamy również propozycję na lato 2024. Krótkie czterodniowe edycje warsztatowe z rysunku i malarstwa. Udział w nich może pomóc w podjęciu decyzji o zapisaniu się na całoroczny kurs rysunku i malarstwa, polecamy! Sprawdź terminy: Studio lato>>

WARSZTATY Z AKWARELI

Będziemy pracować z różnymi motywami tematycznymi inspirując się i obserwując naturę.

W każdym z terminów jest pięć i pół godziny pracy.

W tym czasie przewidziane jest wprowadzenie teoretyczne, informacje o technice, warsztacie potrzebnym do pracy. Prezentacja przykładów prac wykonanych w akwareli oraz praca praktyczna – malowanie obrazów.

Warsztaty skierowane są do osób od szesnastego roku życia, pasjonatów, hobbystów chcących poznać możliwości pracy akwarelą. Nie jest wymagane doświadczenie ani przygotowanie plastyczne – zajęcia odpowiednie dla osób początkujących.

Warsztaty przygotował i poprowadzi artysta akwarelista, historyk sztuki Pan Michał Zakrzewski.

Jest to jego autorska propozycja przygotowana na wyłączność naszego projektu jakim jest Salwatorskie Studio Artystyczne – chroniona prawem autorskim.

Pan Michał w naszym projekcie SSA prowadzi kurs historii sztuki od początku istnienia Studia i od tej strony wiele osób miało okazję go poznać. Jest również znakomitym akwarelistą i cieszymy się, że wyraził chęć podzielenia się swoimi umiejętnościami przygotowując te warsztaty. Można zapoznać się z jego twórczością na instagramie: zakrzewski112

pozostałe informacje:

maksymalnie 10 miejsc!

  MIEJSCE; pracownia Ukryta 29

  CZAS:  9.30 - 15.00

  TERMIN:      29.09.2024 - przyjmujemy zgłoszenia

 

ZGŁOSZENIA: określ termin lub terminy w których chcesz wziąć udział w warsztatach, wyślij zgłoszenie -  tylko te wysłane mejlem z naszego formularza >> będą brane pod uwagę - wysłane przez msg, fb, instagram traktujemy jako wstępne zainteresowanie. Po wysłaniu zgłoszenia odpowiadamy natychmiast proponując termin odwiedzin w pracowni w celu dokonania wpłaty - również prosimy o pilna odpowiedź i co za tym idzie przemyślane zgłoszenia, przy dużej liczbie chętnych decyduje ich kolejność wysłania.

INWESTYCJA: 420 zł  - w cenę wliczone są wszystkie materiały!

płatność z góry, wyłącznie w gotówce na zajęciach (prosimy przynieść wyliczoną kwotę - w tym celu należy przyjść do Studia w umówionym terminie w godzinach od 16.30 do 20.00, lub przelewem dla osób które nie mogą dojechać wcześniej do Studia, np. są z poza Krakowa. Po wysłaniu zgłoszenia z naszego formularza w kontakcie odeślemy dane i nr konta do przelewu. W zgłoszeniu napisz który termin wybierasz.

Opłata za warsztat jest wymagana z góry - proszę dobrze przemyśleć chęć udziału - ponieważ w przypadku nieobecności, czy rezygnacji wpłaconych pieniędzy nie zwracamy.

Przypominamy, ze ten warsztat oraz pozostałe można wykupić dla siebie ale również w prezencie dla kogoś, mamy piękne kupony prezentowe :)

 

WARSZTATY RZEŹBIARSKIE

Warsztaty rzeźbiarskie są częścią programu Studia w ramach dodatkowych WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH. Przeznaczone dla uczestników regularnych zajęć jak i dla osób, których interesuje tylko to zagadnienie, dla osób dorosłych oraz młodzieży od szesnastego roku życia. Są okazją do przeżycia przygody z formą przestrzenną modelowaną w glinie i są też odpowiednie dla osób początkujących. Tematem zadania będzie portret, ulepienie popiersia w glinie na podstawie obserwacji modela, praca z natury. Po zakończenie warsztatu zostanie wykonana dokumentacja fotograficzna, którą otrzyma każdy z uczestników i którą będzie mógł wykorzystać np. w swoim portfolio. Dokumentacja jest wliczona w cenę warsztatu!

MIEJSCE: UKRYTA 29

PROWADZENIE: Filip Konieczny

Warsztaty odbywają się w autorskiej pracowni rzeźbiarskiej Mistrza Mariana Koniecznego przy ul. Ukrytej 29. Każda edycja zawiera 8 godzin warsztatowych, po 4 godziny dziennie, niedzielne i poniedziałkowe popołudnie  od 16.00 do 20.00

 

TERMINY  2023/24

jeden warsztat obejmuje 8h - są to dwa popołudnia po 4h, zawsze w niedzielę i poniedziałek

1.  8, 9.10 - zakończone

2.  5,6.11 - zakończone

3.  10,11.12 - zakończone

4.  25,26.02.2024 - zakończone

5.  10,11.03 - zakończone

6.  21,22.04 - zakończone

7.  2,3.06 - brak wolnych miejsc!

 

 TERMINY  2024/25:

UWAGA! jest opcja wykupienia z góry wszystkich siedmiu warsztatów w promocyjnej cenie (zniżka ponad 10%) 6000 zł (mniej o 650 zł) ta propozycja jest ograniczona czasowo - aby się zapisać i wykupić zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie z nami (to jest bardzo dobra propozycja zwłaszcza dla osób przygotowujących się do egzaminów na ASP)

przypominamy że w każdych warsztatach mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby!

przyjmujemy zgłoszenia - decyduje ich kolejność.

 

1. 13, 14.10 - przyjmujemy zgłoszenia


2.  8, 9.12 - przyjmujemy zgłoszenia


3.  12,13.01.2025 - przyjmujemy zgłoszenia


4.  23,24.02 - przyjmujemy zgłoszenia


5.  23,24.03 - przyjmujemy zgłoszenia


6.  20,21.04 - przyjmujemy zgłoszenia


7. 1, 2.06 - przyjmujemy zgłoszenia

 

 INWESTYCJA: 

Udział w jednorazowej edycji:

950 zł,

ilość miejsc ograniczona do 4 w każdej edycji, decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA! istnieje możliwość wykupienia z góry wszystkich siedmiu edycji (ze zniżką!) - tę opcję polecamy szczególnie osobom które chcą przygotować się do egzaminów na ASP na Wydział Rzeźby oraz Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki - konserwacja rzeźby!

Warsztaty płatne z góry w gotówce - jeśli jesteś z poza Krakowa odeślemy dane i nr konta do przelewu.
W celu potwierdzenia rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty najpóźniej do tygodnia od otrzymania od nas odpowiedzi na wysłane zgłoszenie.
Zapisy możliwe są też bezpośrednio na zajęciach, telefonicznie i przez e-mail.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu, np gdyby wystąpiły jakieś ograniczenia np. związane z pandemią, wtedy będziemy informować i ustalać zastępczy termin z uczestnikami zajęć. Minimalna ilość osób aby warsztat mógł się odbyć to trzy, zastrzegamy sobie prawo odwołania terminu na który nie zgłosi się wystarczająca ilość osób.

 Przypominamy, że dokumentacja fotograficzna którą uczestnicy otrzymują po warsztatach jest wliczona w cenę i można ją wykorzystać do portfolio!

Jednorazowy warsztat projektowy - wzornictwo, architektura wnętrz

 

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY/ WARSZTAT PROJEKTOWY z naszym wykładowcą architektem wnętrz Piotrem Gędziorowskim, który od początku istnienia Studia prowadzi u nas Kurs Wzornictwa i Architektury Wnętrz.

 

Materiały zostaną przez nas zapewnione

TERMIN:  30.09, sobota 16.30 - 18.30

MIEJSCE: pracownia Ukryta 29,

ILOŚĆ MIEJSC: 

INWESTYCJA:

ZGŁOSZENIA: proszę wysłać z naszego formularza i w treści wpisać:  zgłoszenie na warsztat projektowy

zgłoszenia będziemy przyjmować również telefonicznie aż do wyczerpania miejsc. Oczekujemy tylko przemyślanych decyzji, czekamy na osoby chcące poznać nasz sposób pracy, które mają w planie wybór kursu przygotowującego do studiów na kierunkach projektowych.
Udział w warsztacie pomoże Wam podjąć decyzję o zapisaniu się na nasze zajęcia. Jednak jeśli już dziś wiesz że chcesz to zrobić - nie czekaj- wyślij zgłoszenie na kurs roczny, zapisz się - ilość miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy do współpracy osoby zaangażowane i zainteresowane projektowaniem, designem, chcące rozwijać swoje zasoby twórcze i intelektualne aby w przyszłości zrealizować się w zawodzie projektanta.
Podczas ponad 22 - letniej działalności Pan Piotr Gędziorowski wykształcił i przygotował dziesiątki osób do studiów na ASP w Krakowie i innych miastach na kierunki projektowe: wzornictwo, architektura wnętrz, scenografia. Niejednokrotnie zdobywali wysokie pozycje na egzaminach wstępnych lub dostawali się z pierwszą lokatą! 
Warsztat oraz kurs są też skierowane do osób planujących studia podyplomowe lub drugiego stopnia na wyżej wymienionych kierunkach jak również dla hobbystów zainteresowanych rozwojem wyobraźni przestrzennej i poznaniem zagadnień dotyczących szeroko pojętego projektowania.

W kursie rocznym maksymalnie może wziąć udział 10 osób a minimalna wymagana ilość aby zajęcia się odbywało to 7 osób. Ograniczenie ilości miejsc ma na celu zapewnienie komfortu pracy ponieważ każdy z uczących się jest traktowany indywidualnie.

 

 

wzornictwo i architektura wnętrz - warsztaty
wzornictwo i architektura wnętrz - warsztaty
wzornictwo i architektura wnętrz - warsztaty
wzornictwo i architektura wnętrz - warsztaty

WARSZTATY NA KOLE GARNCARSKIM

 

Ceramika artystyczna - praca na kole garncarskim! To profesjonalnie prowadzone lekcje dla osób od 16 roku życia. Jedna sesja trwa 2 godziny zegarowe i jest w cenie 300 zł. Są to zajęcia indywidualne czyli dla jednej osoby! - cena zawiera też materiał i wypał w piecu po ukończonej pracy. Można wykupić dowolną ilość 2 - godzinnych sesji i umawiać się z prowadzącym Szymonem Kruczkiem na dogodny termin. Możesz wykupić je dla siebie lub dla kogoś w oryginalnym prezencie. Zgłoszenia przez nasz formularz na stronie. Zapraszamy!

 1 lekcja - 2h zegarowe  300 zł 

 pakiet 5 lekcji - 10h zegarowych  1200 zł

 Płatność w gotówce - można odwiedzić nas wcześniej w pracowni na Ukrytej 29 i dokonać wpłaty lub zapłacić przed pierwszą lekcją na miejscu. Wszystkie sprawy dotyczące płatności ustalają Państwo z nami wcześniej mejlowo a nie z nauczycielem. W zgłoszeniu trzeba określić jaką ilość lekcji chce się wykupić. Zgłoszenia przyjmujemy mejlowo,(proszę wysłać wiadomość z formularza) a o płatność prosimy w gotówce. W wyjątkowych przypadkach można dokonać płatności przez wpłatę na konto - opcja dla osób spoza Krakowa - wtedy w mejlu zwrotnym odeślemy dane i nr konta do przelewu.

Zapraszamy!

 

 

Ceramika Artystyczna
Ceramika Artystyczna
Ceramika Artystyczna
Ceramika Artystyczna

JEDNORAZOWE WARSZTATY GRAFICZNE

Proponujemy udział w jednorazowych warsztatach graficznych,różne techniki: np. linoryt, sucha igła, mokuhanga, cyjanotypia czy fotodruk. Propozycja dla wszystkich chętnych, początkujących, hobbystów i bardziej zaawansowanych! Dla osób dorosłych i młodzieży licealnej - od szesnastego roku życia. Oferta ważna do wyczerpania miejsc!
Płatne wyłącznie w gotówce przychodząc do Studia w czasie zajęć, od czwartku do piątku w godzinach 16.30 - 20.00 i w sobotę od 10.00 do 13.30 w pracowni przy Ukrytej 29. Podczas warsztatów będzie okazja do wykonania pracy w różnych technikach na najlepszych materiałach, które zapewniamy. Warsztaty są wspaniałą okazją do wykonania oryginalnych prac, odkrycia własnych talentów! Sam warsztat można zakupić i podarować komuś w prezencie - mamy kupony prezentowe do odebrania w Studio przy uiszczaniu opłaty. Zapraszamy!

Warsztat  obejmuje 8 godzin warsztatowych i w cenie są wliczone wszystkie materiały!

 

EDYCJA JESIENNA 2024

 można wybrać udział w jednej, dwóch lub czterech technikach - patrz cennik


1 TECHNIKA:  żelotypia i monotypia (do południa w sb i nd) 21,22.09.2024

2 TECHNIKA:  sucha igła (po południu w sb i nd) 21,22.09.2024

 

3 TECHNIKA: linoryt (cz-b, kolor) (do południa w sb i nd) 19,20.10.2024

4 TECHNIKA:  cyjanotypia (po południu w sb i nd) 19,20.10.2024


 

5 TECHNIKA: mokuhanga - drzeworyt japoński  (do południa w sb i nd) 16,17.11.2024

6 TECHNIKA: sitodruk+fotodruk (po południu w sb i nd) 16,17.11.2024

 

na termin grudniowy będziemy przyjmować zgłoszenia dopiero kiedy wszystkie miejsca w tych technikach w poprzednich terminach zostaną zarezerwowane!

7 TECHNIKA: sucha igła (do południa w sb i nd) 07,08.12.2024

8 TECHNIKA:  linoryt (cz-b, kolor) (po południu w sb i nd) 07,08.12.2024

 
 CZAS PRACY: 

w warsztatach możemy brać udział weekendowo - sobota, niedziela:

1 technika to 8 h pracy w dwa do południa w sobotę i niedzielę: 9.00 - 13.00

2  technika to 8 h pracy w dwa popołudnia w sobotę i niedzielę:  15.00 - 19.00

 

 Podczas każdego 8 - godzinnego spotkania artystka Agnieszka Berezowska wprowadza Was we wszystkie w/w techniki wdłg autorskiego pomysłu, czasem zaskakuje niespodziankami :)

Dla osób które wezmą udział w czterech technikach oraz dla tych którzy w poprzednich latach również zrealizowali prace w wielu technikach wyjątkową atrakcją/bonusem jest wernisaż prac po zakończeniu wszystkich edycji warsztatowych, pod koniec roku szkolnego w naszej www.galeriaukryta.pl !- wernisaż jest zawsze w pierwszą niedziele czerwca o 17.00 w naszej Galerii Ukryta - to dodatkowy bonus - udział w wystawie jest bezpłatny - a na stronie galerii:

www.galeriaukryta.pl możecie zobaczyć fotorelację z poprzednich wydarzeń - gorąco zachęcamy!

 W zgłoszeniu koniecznie podaj termin w którym chcesz uczestniczyć w zajęciach. Można zgłosić chęć udziału w jednej, dwóch lub w czterech technikach.
Odpowiadamy na zgłoszenie natychmiast proponując spotkanie w pracowni w celu wykupienia zajęć i oczekujemy równie szybkiej odpowiedzi.


 MIEJSCE: pracownia Kasztelańska 27

Zgłoszenia: przez kontakt na stronie, trzeba wysłać mejla (kontakt>>) lub wpisać się na listę w pracowniach, warsztat płatny w gotówce – można przyjść do studia w trakcie zajęć i dokonać wpłaty. Prosimy wpłacać wyliczone kwoty aby nie było problemu z wydawaniem reszty.

Ilość miejsc ściśle ograniczona do 7 osób - decyduje kolejność zgłoszeń!

INWESTYCJA: udział w jednej technice kosztuje 650 zł -  płatne z góry, w gotówce w Studio na miejscu przed rozpoczęciem warsztatu. Osoby z poza Krakowa otrzymają w mejlu zwrotnym dane i nr konta do przelewu. Pozostałe opcje płatności czyli udział w dwóch lub czterech technikach sprawdź w cenniku.

UWAGA! cena wraz z materiałami najwyższej jakości!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafika Warsztatowa
Grafika Warsztatowa
Grafika Warsztatowa
Grafika Warsztatowa