Pytania i zgłoszenia na kursy i warsztaty przyjmowane są za pomocą formularza, pocztą elektroniczną na adres:  lub telefonicznie:
tel. 603 915 537 - Agnieszka,  693 859 247 - Filip,

w formularzu zgłoszeniowym proszę podać:

  • imię i nazwisko osoby uczestniczącej w kursie
  • adres e-mail i numer telefonu
  • w temacie: wymienić wybrany kurs/wybrane kursy
  • we wiadomości: dzień/dni tygodnia, w których chce się uczestniczyć w zajęciach, dot. kursów z rysunku i malarstwa w miesięcznych opcjach godzinowych zajęć do wyboru - 16h (raz w tyg.) lub 32h (dwa razy w tyg.)

formę płatności którą wybieramy: przelewem lub gotówką,
zgłoszenie poprzez e-mail lub formularz potwierdzimy mailem,
dla osób które wybrały formę opłat przelewem w mailu potwierdzającym zgłoszenie na kurs podamy nr konta na który przyjmujemy opłaty za kursy, opłaty gotówkowe przyjmujemy w godzinach zajęć w tygodniu od początku do końca roku szkolnego lub na dyżurach w przerwie wakacyjnej przed rozpoczęciem roku szkolnego w pracowniach przy Ukrytej 29 i Kasztelańskiej 27.
Formularz kontaktowo - zgłoszeniowy (napisz jaki chcesz kurs i w jakim celu: przygotowawczym do egzaminów czy hobbystycznym)

Zapisz się na kurs

Pracownia nr 1

Kraków, ul. Ukryta 29


Studio znajduje się na Salwatorze, przy ul. Ukrytej 29, czynne: od wtorku do piątku w godz. 16.30 - 20.00 i w soboty od 9.00 do 17.00 w tym czasie odbywają się zajęcia z rysunku i malarstwa. Dojazd tramwajami nr 1; 2 ; 6 kierunek Salwator do ostatniego przystanku na pętli. Dla zmotoryzowanych bezpłatny parking

Pracownia nr 2

Kraków, ul. Kasztelańska 27


Zajęcia z grafiki warsztatowej, historii sztuki, sztuki współczesnej, architektury wnętrz, wzornictwa a także z rysunku i malarstwa (czwartki i soboty rano) odbywają się przy ul. Kasztelańskiej 27, czynne: od poniedziałku do piątku od 16.30 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 18.00. Dojazd tramwajami nr 1; 2 ; 6 kierunek Salwator do ostatniego przystanku na pętli. Dla zmotoryzowanych bezpłatny parking