Kurs rysunku i malarstwa

Kurs grafiki warsztatowej w Krakowie:

  • Program
  • materiały potrzebne do zajęć
  • czas i miejsce
  • zapisy

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących jak i zaawansowanych ponieważ indywidualny tok nauczania zapewnia dostosowanie ćwiczeń do poziomu każdego uczestnika. Zapraszamy osoby od 16 roku życia, które chcą rozwijać swoją wrażliwość artystyczną poprzez podstawowe techniki graficzne, rysunek specjalnie przygotowany pod działania graficzne takie jak: monotypia, odprysk i linoryt, linoryt wielobarwny, sucha igła, sitodruk i inne. Kurs prowadzi profesjonalnie  artystka grafik z dużym doświadczeniem: Agnieszka Berezowska - absolwentka krakowskiej ASP, Wydziału Grafiki. Wiedzę którą tu zdobywacie można poznać jedynie w wyższych szkołach artystycznych takich jak Akademie Sztuk Pięknych, trzeba pamiętać, że nie jest ona powszechnie dostępna, jest czymś wyjątkowym, niszowym i na swój sposób ekskluzywnym. wszystkie prace wykonane na kursie należą do was. Atrakcją jest jeszcze wernisaż prac po zakończeniu wszystkich edycji kursu! W poprzednich latach podczas takich wystaw nasi uczniowie odnosili sukcesy komercyjne sprzedając z powodzeniem swoje prace :)

Kurs malarstwa

TERMINY ZAJĘĆ, LOKALIZACJA

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i wtorki, od 16.00 do 20.00 pracownia ul. Kasztelańska 27 gdzie znajduje się również profesjonalna prasa graficzna z której uczestnicy będą korzystać w czasie lekcji.

TERMINY KURSÓW na rok szkolny 2018/19

proponujemy udział w sześciotygodniowych kursach, 6 bloków 8-godzinnych pod rząd, zawsze po 4 godz w poniedziałek i wtorek w dwóch terminach:

1. termin, grupa A: od 24.09.18 do 30.10.18 - zakończone

2. termin, grupa C: od 28.01.19 do 5.03.19 - dostępne już tylko 3 z 7 miejsc

 

 W zgłoszeniu koniecznie podaj termin/grupę, w której chcesz uczestniczyć w zajęciach. Można zgłosić chęć udziału w jednym lub w dwóch terminach.

 

Zajęcia trwają 6 tygodni odbędą się 6 razy w ośmiogodzinnych blokach warsztatowych, jeden blok to dwa popołudnia czterogodzinne zawsze w poniedziałek i wtorek. Całość to 48 godzin warsztatowych.

Atrakcją jest prezentacja prac uczestników kursu w przestrzeni publicznej - w zaprzyjaźnionej galerii/restauracji :)  po zakończeniu obydwu edycji kursu

Aby kurs mógł się odbyć wymagana jest minimalna ilość uczestników: 5 osób, maksymalnie w grupie może być 7 osób.

Każdy edycja kursu kosztuje 1700 zł. W cenę wliczone są potrzebne materiały! Aby potwierdzić zgłoszenie należy wpłacić wpisowe - bezzwrotne w wysokości 400 zł, pozostałą kwotę czyli 1300 zł płaci się na początku kursu przed pierwszymi zajęciami. Czyli opłata wymagana jest z góry za całość. Wpisowe należy wpłacić w przeciągu tygodnia od wysłania zgłoszenia. W tym celu można przyjść do pracowni - po wcześniejszym umówieniu się - w godzinach zajęć. Osoby z poza Krakowa i okolic otrzymają w mejlu zwrotnym dane i nr konta do przelewu na które będzie można wpłacić zaliczkę. Pozostałą część kwoty należy wpłacić w gotówce w pierwszym dniu warsztatu na początku zajęć.

Czekamy na osoby szczerze zainteresowane, które chcą z pasją zgłębiać tajniki warsztatu graficznego. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, ilość miejsc jest bardzo ograniczona a wpisowe bezzwrotne. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

serdecznie zapraszamy!

Kurs rysunku

MATERIAŁY

są wliczone w cenę kursu!

JEDNORAZOWE WARSZTATY GRAFICZNE

GRUDZIEŃ 2018

Proponujemy 3 edycje pojedynczych warsztatów graficznych, 3 różne techniki: linoryt, sucha igła i sitodruk! Będzie można zakupić kupon prezentowy dla siebie lub dla kogoś na każdą z tych edycji. Propozycja dla wszystkich chętnych, początkujących, hobbystów i bardziej zaawansowanych! Dla osób dorosłych i młodzieży licealnej - od 16 roku życia. Oferta ważna do wyczerpania miejsc, zaliczki bezzwrotne należy wpłacać wyłącznie w gotówce przychodząc do Studia w czasie zajęć, od wtorku do piątku w godzinach 16.30 - 20.00 i w sobotę od 9.00 do 16.30 w pracowni przy Ukrytej 29. Uczestnicy naszych kursów mogą to zrobić na zajęciach. Podczas warsztatów będzie okazja do wykonania prac które mogą wzbogacić Wasze portfolio na studia artystyczne lub być znakomitym i oryginalnym prezentem mikołajkowym lub pod choinkę :)

 

Każda z edycji obejmuje 8 godzin warsztatowych i w cenie są wliczone materiały!

 

TERMIN I:    3,4, GRUDNIA w poniedziałek i wtorek od 16.00 do 20.00         LINORYT

TERMIN II:   10,11 GRUDNIA w poniedziałek i wtorek od 16.00 do 20.00     SUCHA IGŁA

TERMIN III:  17,18 GRUDNIA w poniedziałek i wtorek od 16.00 do 20.00    SITODRUK

 

MIEJSCE: pracownia Kasztelańska 27

Zgłoszenia: można zadzwonić, wysłać mejla (kontakt>>) lub wpisać się na listę w pracowniach, zaliczka zawsze płatna w gotówce – można przyjść do studia w trakcie zajęć i dokonać wpłaty. Prosimy wpłacać wyliczone kwoty aby nie było problemu z wydawaniem reszty.

Ilość miejsc ściśle ograniczona do 7 osób - decyduje kolejność zgłoszeń!

KOSZT: 320 zł dla SSA, pozostali 360 zł, jest to cena za jedną edycję warsztatową, jeśli ktoś weźmie udział w drugiej i trzeciej otrzyma jeszcze 20 zł upustu :)

UWAGA! cena wraz z materiałami!!!

zaliczka bezzwrotna potwierdzająca zgłoszenie 120 zł, pozostałą kwotę 200 zł (SSA) lub 240 zł pozostali – płatna wyłącznie w gotówce w Studio na miejscu do 1 grudnia najpóźniej w przypadku wyboru 1 i 2 terminu oraz do 10 grudnia w przypadku wyboru 3 terminu,

decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kurs rysunku